Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2008, 19:26   #172
Only The Shadow
 
Reputacja: 1 Only The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Musiek Zobacz post
Nie wiem jak mam rozumieć to zdanie. Sugerujesz, że skoro my, powiedzmy źle gramy, to Ty nie poczuwasz się do prowadzenia lepszej sesji?
Nie. Powiedziałem, że Wy nie robicie nic dla porozumienia, ze swojej strony pasując.
Poziom Waszej gry to zupełnie inna sprawa, i nie łączę go z ta dyskusją.

Cytat:
Napisał Musiek Zobacz post
Nie wróżę Ci większych sukcesów dopóki nie uporasz się ze swoja wadą. Czym ona jest? Nie potrafisz pójść na kompromis. Zaczynanie na zerowym koncie to nie kompromis, upierasz się po prostu przy swoim.
To co zaproponowałem, to właśnie kompromis.
Gdyby było "po mojemu" pisałbym tak jak dotąd.
Widzę że chyba chcecie się już kłócić dla kłócenia.

Trudno. Przyznam, że część gry z Wami była dla mnie całkiem przyjemna i za to dziękuję z mojej strony.

Cytat:
Napisał Musiek Zobacz post
Ten post komentarza jest moim pożegnalnym. Dziękuję za wspólną grę.
Pozdro
Mimo wszystko było całkiem fajnie
Także dziękuję i pozdrawiam
 
Only The Shadow jest offline