Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2008, 21:43   #12
Telomo
 
Telomo's Avatar
 
Reputacja: 1 Telomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał MrYasiuPL Zobacz post
Hm... tak wogóle to ja też mam pewną sprawę. Mam do swojego świata opisy kilku ras i nacji ale dużo z nich mam narazie w głowie. I tu pojawia się problem, opisywać rasy ciągłym tekstem czy może według schematu w stylu:
Ja historię mieszam z wyglądem w ciągłym tekście, a takie pierdoły jak okres godowy (serio ), określona wielkość, długość życia, najczęściej spotykany itp. dodaje do ciągłego tekstu ale na samym końcu.

Co do kotołaków i innych kłaczków: do nich zawsze miałem wstręt :P Wilkołaki tolerowałem i tylko u mnie się tak nazywają, nie do końca są tym, z czym nas oswojono. A co do nazwy jak człowiek a homo sapiens, czyli podanie używanej i naukowej, to ciekawy pomysł
 
__________________
Nie ma to jak dobra książka, odpowiednie światło, śnieg za oknem, ciepły koc i lampka porządnego wina.

Jeżeli chcesz się skontaktować, pisz na mail lub gg: 13085699
Telomo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem