Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2005, 21:13   #2
Dakot
 
Reputacja: 1 Dakot ma wyłączoną reputację
Cytat:
Kocham historię, dzięki niej poszedłem na profil historyczno-politologiczny, startuję w większości konkursów z tej dziedziny i często odnoszę w nich sukcesy. Obawiam się, iż lepiej znam się na historii, ale jako osoba wychowana nikomu nie powiem, iż się na czymś nie zna
No skoro jestes tak obeznany z historią to powinienes wiedzieć do czego doprowadził faszyzm i z całych sił dbać o to aby on juz nie wrócił i przekonywać ludzi którzy ten system poierają ze jest on zły i pokazywać jakie krzywdy on wyrządził ludziom. a co do tego czy lepije znasz historie to wiesz... moze znasz fakty historyczne ale nie porafisz ich poprawine interpretować przykład dałes w swym poprzednim poście.
A wychowanie się nie czepiaj bo nie wystarczy chodzić do kościoła aby być dobrym czlowiekiem ( pisaleś ze jesteś katolikiem) trzeba sie jeszcze do jego sasad wiary stosować A nienawiść do Żydów hmm o ile mi wiadomo tego kościół nie propaguje ani nie pochwala no ale moze ty poprostu zamast chodzić na normalne msze słuchasz tego co mowi o. Tadeusz Rydzyk no jeśli tak to rozumiem dlaczego tak myślisz...
Cytat:
Mówił ze jest tolerancyjny w swojej kampani a kto nie dopuścił do parady równośc??
powiedz mi co takiego było złego w tej paradzie ze nie pozwolił na jej przejscie??? a tacy "normalni"( jak sami siebie nazywali) którtych na szczescie jest mało w naszym kraju mogli przemaszerowac przez warszawe??
Cytat:
Religi nie powino się mieszać do polityki.
popatrz na Francje odzielili polityke od religii i jak dobrze mają a nie co to u nas gdzie księż ciągke sie do niej mieszają.
Cytat:
powino propagować ideały chrześcijańskie takie jak np miłość do bliżniego a co oni robią??
ale jako kataolicy powini postępować zgodnie z zasadami wiary a nie sądze aby tak robili...
Cytat:
Nie zawsze system nacjonalistyczny prowadzi do morderstw znacznej ilości ludzi.
To dobrze odrazu mi ulżyło czyli jakby co to nie zginą juz milony a co najwyzej setki tysecy ludzi nooo cale szczeście....
[/quote]Dlaczego? Oczywiście nie wszyscy, ale ta narodowość jest zupełnie inaczej wychowywana i ich wartości moralne są zupełnie inne. Do tego należy dodać chytrość, skąpstwo i udosobnienie. W dodatku pchają się oni do władzy w kraju, który nie jest ich, a własne państwo wyrwali siłą innym.
Cytat:
Poprostu brak słow dla tej argumentacji Taką stosują jedynie panowie z LPR i Radio Maryja widocznie pilnie ich słuchasz.
Patrz wyżej, ale tak przy okazji dokształcam sie właśnie. Uczymy się całe życie
Cytat:
Dokształcasz sie taaa ale chyba do poziomu ludzi z Mlodzieży Wszechpolskiej...
acha mozna mnie nazywać człowiekiem nie tolerancyjnym bo faktycznie nie toleruje antysemityzmu faszyzmu rasizmu i innych tym podobnych spraw.
Powiedziałem.
[/list]
 
Dakot jest offline