Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2008, 13:54   #64
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
No i po tak długiej przerwie postanowiłem zakończyć sesję natychmiast. Uznałem, że nie ma sensu dłużej przedłużać na siłę. wszelkie zażalenia co do zakończenia możecie pisać tutaj. Graczy (byłych jak i obecnych) prosiłbym o opinie o sesji.
Ogólna opinia o sesji:
Opinia o MG:
Opinia o wspólgraczach:
Czego chcielibyście w kontynuacji:
Czego nie chcielibyście w kontynuacji:

A teraz inne zakończenia które rozważałem. Innym zakończeniem dla Shinobiego było pozostanie w Legionie i dołączenie do Echelon. Dla Tailsa była śmierć i śmierć. Pierwsza z ręki Justicara, a druga pośrednio z rąk Mike'a. Inne zakończenia dla Mike'a to:
a) darowanie życia Julii i Marcusa (na szczęście bardzo szybko zrezygnowałem z niego)
b) zabójtwo i samobójstwo
c) próba zabicia zakapturzonego = śmierć z rąk Hendrixa

Było jeszcze kilka innych które wolę puścić w niepamięć z kilku powodów. Jednym z nich byłoby zdradzenie fabuły kontynuacji. Teraz zapraszam do wyrażania opinii.
 
wojto16 jest offline