Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2008, 01:04   #35
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Zbliża się półmetek rekrutacji.

Otrzymałem na razie 4 karty, w których nie ma "cudów".

Jedną rzecz jednak muszę wyjaśnić (dotyczy to szczególnie młodszych graczy)
Ja mogę zwrócić uwagę na nieścisłości historyczne, na to że taka a taka broń była w tym czasie i miejscu dostępna, lub nie, czy że ten szczegół kłóci sie z ówczesna rzeczywistością, a taka sytuacja po prostu nie mogla mieć miejsca,ale nie mogę za kogoś pisać karty.
Można dopytać sie o wszystko na gg wcześniej (jestem na nim codziennie), ale KP proszę przysyłać mi już gotowe (nie w częściach) najlepiej według schematu zamieszczonego na tej stronie w poście powyżej i na końcu postu otwierającego sesję. Zasada najpierw napisze KP a potem będę poprawiał, to nie jest najlepsza droga. Lepiej najpierw sie spytać, pokazać szkic Karty a potem pisać już wersję ostateczną.
Mogę pomóc, ale nie mogę za was wykonać całej pracy.

Rekrutację zamykam 10 lipca w nocy, następnego dnia będzie lista przyjętych. Graczy będzie więcej niż zakładałem (najprawdopodobniej 2 grupy). Ilu nie wiem, zależeć to będzie od przysłanych KP.

SG i Keth mogą przysłać KP pózniej tak jak ustaliliśmy.

Powodzenia

Tom Atos.
Nie wiem jak Che, ale Lenin jest podczas gier RPG bardzo przydatny.
Podarowano mi kiedyś 24 tom pism zebranych Ilicza. Pięknie wydanie, w twardej oprawie. Celnie rzucony uspokajał każdego niesfornego gracza, tudzież powodował chwilowe oszołomienie (a wiadomo że najlepszy gracz dla MG to taki, który podczas rozgrywki sie nie odzywa ), tak więc rola Lenina w moich sesjach jest wręcz nie do przecenienia.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 03-07-2008 o 02:37.
Arango jest offline