Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2005, 17:16   #2
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Kocham młotka, był to mój pierwszy system w który zarałem. Pamiętam, gdy jako mały chłopiec dostałem do rąk po raz pierwszy podręcznik, jak kupiłem pierwsze kości i gdy stworzyłem pierwzsą postać. Och.... chlip... chlip...
Dobrze koniec wspomnień. Bądźmy poważnymi ludźmi!

Gram To jest pewne, jeżeli oczywiście mistrz nie przejawi jakiś większych przeszkód

Pierwsze pytanie: Chyba nie musimy używać tych imion, które podałeś; można wybrać własne?
I drugie: Nie musimy, chyba podporządkowywać sie tym całym wskazaniom jak odgrywać postać? - to jest bardziej upewnienie sie, niż pytanie
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline