Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2008, 15:12   #119
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
A ja po raz pierwszy od dłuższego czasu otrzymałem szansę by dostać się do netu, ale niestety posta nie dam - ledwo zdążę przeczytać co się zdarzyło. Jednak nie liczcie, że skoro mnie nie ma ciałem to mojego ducha również nie ma - Astaroth is watching you...

EDIT: W razie czego, Almeno powiedz mi: gdzie ja jestem? W okolicy torfowiska? I co w sprawie Kirreny? Najlepiej napisz mi na PW, jaka jest moja sytuacja, bo jest szansa że uda mi się w przyszłym tygodniu odpisać

EDIT2: Jednak niestety nie uda mi się odpisać w sesji... Usiłowałem, męczyłem się, ale nie mam tutaj do tego warunków. Nie będę pisał trójlinijkowców, gdyż byłaby to obraza tej sesji - poczekam, wrócę do domu i dopiero wtedy na powrót zabiorę się do gry. Jedyne, na co mogę sobie pozwolić to na śledzenie sesji w nielicznych chwilach przy komputerze.
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Blacker : 07-07-2008 o 10:39.
Blacker jest offline