Wątek: Ulubiony serial
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2005, 19:23   #1
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ulubiony serial

Wiem, że w 90% słowo "serial" kojarzy się ludziom z jednym - telenowela. Ale przecież świat seriali na telenowelach się nie kończy! I dlatego pytam Was o ulubiony serial telewizyjny, lub mini-serial. Co mnie skłoniło do takiego tematu? Świerzutki, dopiero co zakupiony przez telewizję polską serial "The Lost" - "Zagubieni". I który to serial od razu ulokował się u mnie na pierwszej pozycji wśród ulubionych tasiemców Dodam, że serial ten został szeroko doceniony i nagrodzony wieloma nagrodami na festiwalach, podbił serca widzów z naszego ulubionego kraju - Stanów Zjednoczonych, a także i Europejczyków.
Ciekawa akcja, naprawdę fajne efekty specjalne (niejeden film o katastrofach lotniczych mógłby się schować w obliczu tego, co pokazał ten serialek - jak się samolot na pół rozleciał, to naprawdę super to wyglądało), a do tego trzymająca w napięciu tajemnica wyspy, na której wylądowali tytułowi "Zagubieni". Polecam naprawdę! Czwartki o 20:00 i 21:00 na TVP1 ;]
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem