Wątek: Ulubiony serial
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2005, 19:34   #2
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Popieram, popieram, popieram. "Lost" to serial naprawdę dobry. A co za tym przemawia? Jak dla mnie dwie sprawy: wiarygodni bohaterowie oraz przemyślana fabuła. Bohaterowie postawieni wobec takiej sytuacji jaka jest na wyspie pokazują swoje prawdziwe oblicze i niejeden erpegowiec może czerpać z tego natchnienie do swoich enpeców. Druga sprawa to fabuła. Ten serial to nie luźno powiązane wątki, gdzie jedna sprawa na odcinek jest rozwiązywana od A do Z i w następnym przechodz się do kolejnej. To jakby z wszystkich X-files wyciąć odcinki nie będące "głównym nurtem" i zrobienie z tego jedengo serialu. Od czasu "Millenium" to mój numer jeden w tego typu serialach.
Dzięki możliwościom sieci ja jestem już po pierwszej serii "Lost" i obecnie oglądam drugą. Spoilerować nie będę, ale powiem Wam tylko tyle, że wszystko to, co możecie "wydumać" - po co to wszystko, dlaczego są tutaj i co się dzieje - to możecie sobie do pieca wrzucić i bez żalu spalić. Naprawdę.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem