Wątek: Ulubiony serial
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2005, 19:49   #3
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Oj, Yarotku, nie wyobrazasz sobie jak bardzo mam ochotę obejrzeć od razu całą serię już teraz natychmiast! Po pierwszych dwóch odcinkach, narazie, już zaczęłam dumać co i jak tam może się dziać. Po akcji z "czymś", co zeżarło pilota stwierdziłam, ze to może dinozaury, jak w Jurrasic Park Ale potem przyleciał niedźwiedź polarny i już się zakreciłam. Ale to nic jeszcze - motyw z krótkofalówką, kiedy próbowali nadać sygnał SOS i nie mogli, bo ktoś nadawał po francusku - to było cudo Chyba bym umarła ze strachu na miejscu głównych bohaterów, gdyby się okazało, że ktoś już z tej wyspy od 16 lat nadaje SOS i pomoc nigdy nie nadeszła! Napięcie i ciekawość jest naprawdę fajnie rozłożona w tym serialu. Ale pójdę za radą Yarota i będę się starała nie tworzyć własnych teorii na temat "Zagubionych"

Ile ma odcinków pierwsza seria?
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem