Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2008, 12:23   #8
krismilka
 
Reputacja: 1 krismilka nie jest za bardzo znany
Po rozmowie ze swoim przełożonym nagle przypomniał sobie o czymś takim jak praca Cholera muszę zadzwonić że miałem wypadek wymyślić jakąś ściemę Niestety szkło dalej leżało na podłodze Poleży nie ucieknie ha a takich widoków nie warto przegapić Demon wyciągną komórkę i zadzwonił do swojego przełożonego w zakładzie pracy.
- MARCEL SŁUCHAJ CO TAM TAK GŁOŚNO no już lepiej słuchaj mam problem okno w mieszkaniu mi wybili jakieś rozróby na osiedlu .... nie no nie skinole czy panczury ci to dawno wyginęli ale ciekawie u mnie się zrobiło. Możesz to jakoś ustawić żebym dostał dziś urlop na żądanie a nie nieobecność? Pogadać z panią Halinką z wydziału HR (Human resources) ? Kiedy teraz czekam na szklarza. AA ona i tak tylko na rano jest w pracy jak w biurze siedzi. Wiesz co podaj do niej numer to sobie zapiszę. Co mówisz że niezły kawałek z niej mięska? Haha to może nawet osobiście ją odwiedzę. Patrzeć nikt mi nie zabroni. Szkoda że dopiero jutro rano. To co masz tam jakieś zastępstwo za mnie na razie? Coo nowy sobie znowu z wtryskarką nie radzi ? Co się zwaliło aa znowu nie zamyka do końca. Czujniki wszystkie działają? Tak to może coś z osiowością form jest nie tak sprawdź czy nigdzie nie o nic nie haczą. Noo właśnie delikatnie młotkiem i wszystko gra i buczy. No nic na razie trzymaj się tam. Jutro powinienem być ale najpierw pójdę do tej polecaniej przez ciebie pani Halinki. Dobra na razie.

Demon siedział na łóżku i zbierał porozrzucane kawałki szkła.]Dobra tylko te większe... no dobra ujdzie i tak boso nie chodzę po mieszkaniu tylko w butach. W końcu po pobieżnym sprzątaniu udał się do łazienki ogolić się i wziąć prysznic. Potem tylko szybko się ubrać i jazda do hipermarketu "Odchłań" -slogan reklamowy "Znajdziesz tam wszystko a nawet i więcej a ODCHŁAŃ zakupów cię pochłonie".
Na klatce schodowej spotkał rozhisteryzowaną kobietę której
"Wysadzili w powietrze całe mieszkanie co cholerne antyterrorysty znowu się rozpanoszyli i wysadzają co popadnie?"
Szybko minął zbiegowisko przy jednym radiowozie który przyjmował zeznania ledwo żywych i schizofremicznych staruszek
" To taki ładny dzień był chłopcze aż tu nagle jak nie wjadą ci terroryści tą ciężarówką...."
Straż pożarna się już zwijała w końcu nic się nie pali. Teraz bojowi chłopcy z zapałem godnym lepszej sprawy rozglądali się w tłumie za jakąś piękną poszkodowaną której każdy z nich mógłby pocieszyć, otulić kocykiem ( pomóc w szybkim pozbywaniu się bielizny itd) Michał załadował się do swojego samochodziku i ruszył na zakupy. Skoro za niedługo będzie jakaś robota to trzeba kupić parę podstawowych artykułów niezbędnych dla każdego terrorysty. Na parking przed sklepem zaatakowany został przez świadków jehowy
" Czy chce pan porozmawiać o Bogu i jego miłości do nas wszystkich?? Jezus na prawdę umarł za twoje grzechy"
Było to młodsze trio (czyli dwóch chłopaczków i panienka wszyscy dobrze ubrani i piękni-ładni) czyli coś z czym można by był się nieźle zabawić ale Dół powiedział żebym się za bardzo nie wychylał a porwanie tej trójki z parkingu hipermarketu zostawiło by wyraźne ślady. Z drugiej strony wiecznie na tym parkingu stać nie będą kiedyś wybiorą się w mniej monitorowane miejsca. Demon Grzecznie odpowiedział na ich tyradę
- Jeżeli Bóg Nie miał by nas głęboko w dupie to zsyłał by zbawiciela co 30 lat aby umarł za nasze grzechy bo wierzcie mi ludzie dostatecznie dużo grzeszą aby ich oczyszczać co pokolenie najlepiej jak Pogorzelcy na wschodzie - OGNIEM bo w piśmie napisano że ogień oczyszcza
Speszone trio udało się w kierunku najbliższej staruszki podbudować się moralnie a Michał udał się na zakupy. Na stoisku z AGD kupił butelkę rozpałki do grilla dalej koło namiotów 2 pojemniki gazu ( każdy po 0,75 kg) taśmę klejącą i czteropak piwa. Przeszedł koło stoiska z damską bielizną i nacieszył oczy tym czego większość nie jest w stanie spostrzec. Ruszy do kasy i zapłacił za zakupy gotówką (poradnik młodego terrorysty - materiały zawsze kupuj w hipermarkecie i zawsze płać gotówką) Jakaś miła pani zachwalała mu walory platformy Cypher + ale uciekła spłoszona gdy obją ją ciasno i zaproponował wspólne oglądanie w swoim mieszkaniu kanału dedykowanego dla sadomasochistów i zoofili. Już nie niepokojony przez nikogo (Za to odprowadzony wzrokiem przez ochronę nigdy pacany się nie nauczą dyskretnej obserawacji ) wpakował sie do samochodu i ruszył do domu. teraz tylko załatwić sprawę z szklarzem i wieczór wolny.
 
__________________
Dziś z życia się nie odchodzi, dziś wyrywają cię z życia...
krismilka jest offline