Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2008, 13:39   #19
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
W obecnej sytuacji mam jedynie dwóch graczy- Vincenta i Ratkina.

W związku z tym składam wam następującą propozycję. Przeprowadzę z wami preludium do sesji. Jeśli w jego trakcie zgłosi mi się przynajmniej jeden kandydat (który nie zrezygnuje jak zaskakująca większość dotychczasowych), to sesja będzie kontynuowana aż do szczęśliwego (lub też nie) końca.
Jeśli jednak po preludium nie znajdzie się żaden nowy gracz, sesja po prostu ulegnie śmierci naturalnej.

Czy idziecie na taki układ, czy też takie niepewne rozwiązanie połowiczne wam nie odpowiada i rekrutka trafia do kosza?

PS.

Tak szanowna administracjo, wiem że pisanie posta pod swoim jest niemile widziane, ale edytowany post nie przyciąga niczyjego wzroku.
 
Zapatashura jest offline