Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2005, 23:52   #3
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
O widzę, iż następny temat o polityce, aż nie mogę sie nadziwić jaka wyształcona młodzież rozpisuje sie na tym forum, co prawda mam nadzieję, iż ten wątek nie skończy się tak jak poprzednie...
Ale skoro już zaczeliśmy, to coś ode mnie

Cytat:
Napisał Sayane
Nie wliczam tutaj górników, kolejarzy, nauczycieli, żołnierzy bo to osobne kasty i zawyżają średnią
Tak samo jest z kolejarzami, nie mają oni jakiś dodatkowych "bonusów", niż to co normalnie przysługuje pracownikowi.

Cytat:
Napisał Dakot
PiS-u hmm to taki drugi AWS w lekko zmienionym składzie
Jak może być taki sam rząd, choć w innym składzie?? I to nie lekko, a raczej bardzo mocno innym. Poza tym program także różni sie znacznie od programu AWS-u. A PiS porównuje sie tylko dlatego do tej nieistniejącej już partii, ponieważ są z tego samego stronnictwa co dawny AWS, PO --> Unia Wolności. Nawet podział głosów jest podobny co wtedy. Zapamiętaj jednak, iż czasy oraz program się drastycznie różnią.

Cytat:
Napisał Dakot
Ale naprawde to mnie śmieszy pan Zero- minister sprawiedliwości
Nie rozumiem dlaczego? Młody, aktywny, chcący naprawdę coś zrobić polityk. Nie jest ani razu oskarżony o korupcję i inne tego typu przestępstwa, co u polityków jest ogromnym sukcesem Do tego ma ciekawy program na uzdrowienie prawa w Polsce i jest bardzo ambitny. Nie zależy mu na władzy, ani na rozgłosie. Czego chcieć wiecej?
PS. Rozumiem, iz zwrot "Pan Zero" miał być formą groteskową i zabawną w Twojej wypowiedzi. No cóż... ważne, iż się starałeś

Cytat:
Napisał Dakot
Tak w ogóle to mam nadzieje ze ten rząd szybko upadnie
Widzę, iz z Ciebie patriota, według mnie jeżeli juz obywatele wybrali jakiś rząd obojetnie, czy lewicowy, prawicowy, czy liberalny to powinien on się utrzymać i mieć poparcie, gdyż tylko wtedy będzie on mógł wypełnić program i przeprowadzić reformy.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline