Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2008, 19:02   #29
Terrapodian
 
Reputacja: 1 Terrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłość
Kaarrtik milczał podczas dalszej drogi tunelem, bo był głodny. A gdy napotkali innych skavenów to był jeszcze zły, bo stwierdził, że oni jeszcze żyją. Będą zawadzać jak nic! Głupie, głupie, bardzo głupie bestyje, co nie mogą zabić tych szaraków małych. - myślał. Niestety, wyglądało na to, że będą musieli spędzić w drużynie więcej czasu.
Kaarrtik popiskiwał z dezaprobatą, wręcz emanując złością do innych, na pytania nie odpowiadał, sam trzymał się na uboczu obserwując podejrzliwie resztę drużyny. A droga ciągnęła się daleko... To była męka. Koszmar najprawdziwszy.
Po jakimś czasie ruch znacznie się zwiększył co rozwścieczyło Kaarrtika. Jednak oprócz prostych parsknięć, nie awanturował się. Głupie, głupie! Szaraki-robaki tylko przeszkadzają w mojej misji! Zgnieść tych parszywców. Gdy drogę zagrodził im kolejny zły i silny czarnoszczur, a skaven z ich drużyny miast wepchnąć mu nóż w gardziel, zaczął pertraktować, negatywne emocje Kaarrtika wzięły górę. Mamy iść, na Rogatego Szczura! Nie gadać z tym nędznym, złym szarakiem. Usiadł pod ścianą, aby odpocząć.
- Gadajcie sobie, gadajcie! Ja mam dość... - pisnął z irytacją w głosie, a potem rzucił w stronę strażnika. - Mamy ważną, bardzo ważną misję od Szarego Proroka i jeśli chcesz aby zło-okropne monstrum zabijało twoich braci, to będzie tylko twoja wina... i pamiętaj, że to ty za to odpowiesz.
Powiedział to, co miał na języku, a sam sądził, że zyska większy efekt niż to mówienie, jaki to klan jego jest wspaniały.
 
Terrapodian jest offline