Wątek: Indianie w NS
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2008, 19:12   #13
Pacal II
 
Reputacja: 1 Pacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumny
Tworzę postać indianina, jest to taki swego rodzaju tropiciel. Ogólnie gość obeznany w terenie z łukiem własnej rodoty. Taki który to potrafi przetwać na pustyni itp.
1. Jaką profesję i specjalizację wybrać? Chodzi mi tu, która jest bardziej opłacalna Tropiciel czy Wojownik Klanu.
2. Wylosowałem cechy 12, 20, 18, 14, 16. Jak je przydzielić, koncepcję przedstawiłem powyżej.

EDIT: Pacal II, czy ja mógłbym Cię uprzejmie prosić o zaznajomienie się z regulaminem forum? Polecam także przydatną i ułatwiającą życie opcję "Szukaj" na forum, zanim założysz nowy temat, po naciśnięciu tego buttonu, naprawdę nie porazi Cię prąd - słowo honoru. Proszę grzecznie... następnym razem będzie (nie)grzecznie. Pozdrawiam merill - C.O.
 

Ostatnio edytowane przez merill : 04-07-2008 o 22:00.
Pacal II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem