Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2008, 00:39   #57
g_o_l_d
 
g_o_l_d's Avatar
 
Reputacja: 1 g_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znany
CopyR zdaje sobie z tego sprawę, że w przypadku zaistnienia opisanej przez Ciebie sytuacji będę miał nie lada orzech do zgryzienia. Na razie, gdy takie zdarzenie nie miało miejsca, nie rozmyślałem nad tym poważnie. Mimo to mam pomysły na rozstrzygnięcie takiej rywalizacji. Prawdopodobnie zoragnizowałbym minikonkurs na dopisanie fragmentu biografii danej postaci. Dzieła napisane przez potencjalnych graczy podległy by ocenie przez obydwóch MG oraz graczy aktualnie grających w Dreamfallu. Głosowanie odbyło by się na łamach komentarzy, tam też pewnie publikowali by swoje dzieła wszyscy zainteresowani.
Co do użytkowników „obytych na forum” powiem tak. Jeżeli ktoś uczestniczył na forum w jakieś innej sesji, to na pewno nie omieszkam poprosić jego MG o wystawienie za pośrednictwem pw krótkiej opinii o użytkowniku. Myślę, że w ten sposób uzyskam obiektywny obraz kandydata, który pomoże dokonać właściwego wyboru. Tak więc może to działać na korzyść, jak i niekorzyść potencjalnego gracza.
Chciałbym zaznaczyć, że nie jestem uprzedzony do nowych użytkowników, z mojego doświadczenia nie konsekwentność (nagłe znikanie bez uprzedzenia), była przymiotem zarówno „obytych” jak i nowych członków forum.

Ponadto chciałbym podkreślić, że jeżeli ktoś nie zna DnD, a bardzo chciałby wziął w sesji udział, da dowód temu, że umie „wejść w skórę” wybranej przez siebie postaci, jestem gotów pomóc takiej osobie w mechanice, która jest w tej sesji zredukowana do niezbędnego minimum.


Aktualnie wysłałem PW z pełną biografią do:
- Szakalla (Almirith}
- Rijsela (Remorant)
- copyR'ta (Magyr)

Żałuje, że Adr wyraził chęć jedynie chęć zapoznania się z KP Saenny i nie ma czasu na wspólną grę.

Drodzy ochotnicy, gdy już zapoznacie się z całą KP, prosiłbym o potwierdzenie swojej dalszej chęci do wspólnej gry za pomocą pw. Ci z was, którzy nie wyślą mi takiego potwierdzenia, dadzą mi przez to do zrozumienia, że po zapoznaniu się z pełnym KP rezygnują.

Pozdrawiam!
 
__________________
Nie wierzę w cuda, ja na nie liczę...

Dreamfall by Markus & g_o_l_d
g_o_l_d jest offline