Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2008, 12:54   #7
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Powiem tak. Co do ładunków wybuchowych, to chyba problem nie jest, dość łatwo znaleźć sposób ich budowy, wystarczy się znać na chemii trochę i znać substraty pośrednie a soda oczyszczona jest w niemal każdym domu... ee.. o czym ja to... więc tak, możesz znaleźć sposób pośredni budowy zabawek, w końcu "aż tak" realnie to to nie musi być. Opis budowy może być ciekawy raz, czy dwa, ale na dłuższą metę może być upierdliwy, tak mi się przynajmniej wydaje.

Co do pytania drugiego. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dobrze odgrywacie swoje postacie, ze względu na waszych Książąt. Redone oraz Vincent pochodzą od sztywniaków, jak by nie patrzeć i dobrze odgrywają postacie, czy są aż tak poważni, to bym się zastanawiał. Demony mają swoje charaktery, nie muszą być do szpiku kości złe (nie musisz być sadystą, aby być dobrym Demonem... Ale to pomaga!). Tak więc odgrywacie własną powagę, rozbawienie, strach itd. w dowolny sposób.

Odnośnie nieobecności. Napisze dzisiaj lub jutro posta (raczej dzisiaj), po czym poczekamy na Redone, potem trochę poczekamy i ja w jednym poście przejme kontrole nad Vincentem, bo teraz lepiej, żeby on reagował, ale to już z nim uzgodnię na gg, może zdąży nawet jeszcze odpowiedzieć , tak czy siak wyjdzie na jedno. Potem mam nadzieje sesja ruszy całkiem sprawnie.

Krismilku, takie małe ale mam tylko, co do pisania postów. Postaraj się utrzymywać znaki interpunkcyjne i budować trochę krótsze zdania, trochę chaotycznie się czyta twoje posty. Jakieś przerywniki zachowań coś, przynajmniej tak mi się je czyta. Możecie, a nawet powinniście, wsadzać kwestie w usta ehem... "bohaterów niezależnych", że tak ładnie to określę. Tak więc dawajcie rozmowy normalne z barmanami, przechodniami itp. W razie czego zawsze mogę coś dorzucić jak mi się nie będzie podobać Dlatego wypowiedz np. rozmowy przez telefon, tak jak jest u Ciebie Krismilku, wprowadza właśnie ten chaos o którym mówię, dawaj w spokoju odpowiedzi rozmówcy a będzie bosko

Teraz o mnie. Na szczęście wasza obecność teraz będzie mniejsza, moja też. Jestem w trakcie załatwiania studiów (i obrony przed wojskiem), więc nie wiem jak przez najbliższy tydzień będę z czasem. Postaram się jednak regularnie odpowiadać.
Proszę o cierpliwość.

Pozdrawiam Manni
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline