Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2008, 19:57   #174
Only The Shadow
 
Reputacja: 1 Only The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Marjan Zobacz post
Powiem ci jedno jak by nam w ogole nie zależało na grze to byśmy ci nie pisali co źle robisz.
Chcieliśmy kontynuować grę tobie się nagle odechciało .
Jeśli nie wiesz co możesz dopisać do ostatniego posta to może odpuść sobie granie w RPG na forum??
Albo przynajmniej zostaw bycie MG komuś Bardziej odpowiedzialnemu.

Narazie.
No teraz to już mi po prostu witki opadły <lol> XD

Cytat:
Napisał Marjan Zobacz post
Powiem ci jedno jak by nam w ogole nie zależało na grze to byśmy ci nie pisali co źle robisz.
To byście zgodzili się na "grę od zera" jak zaproponowałem.

Cytat:
Napisał Marjan Zobacz post
Chcieliśmy kontynuować grę tobie się nagle odechciało .
1). W którym miejscu?
2). To bym nie proponował "gry od zera"

Cytat:
Napisał Marjan Zobacz post
Jeśli nie wiesz co możesz dopisać do ostatniego posta to może odpuść sobie granie w RPG na forum??
Jesteście ludźmi całkowicie niekompromisowymi.
Nie widzę sensu się Wam podkładać i spełniać takie żądania, jeśli wiem, że nie chcecie kompromisu.

A to czy będę grał na tym forum to już... hm, nie państwa sprawa.

Mimo wszystko pozdrawiam, ale proszę - nie piszcie już tu.
Zrozumiałem po ostatnim poście Marjana, że to niczemu nie służy, sesja skończona niestety. No ale mówi się trudno, i żyje dalej, więc życzę każdemu z osobna powodzenia (szczerze)
 
Only The Shadow jest offline