Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2008, 21:18   #7
Powerslave
 
Powerslave's Avatar
 
Reputacja: 1 Powerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Marcon podrapał się po głowie. "Przydałby mi się miecz, albo chociarz ostry nóż. Tylko skąd ja coś takiego wytrzasne?" Nagle wpadła mu do głowy pewna myśl. Pracował dalej aż do końca zmiany. Gdy ogłoszone przerwe obiadową ruszył wraz z resztą kopaczy do jadalni aby torzymać swoja marną porcję. Wokół stosika gdzie rozdawano jedzenie był duży tłok. Gdy znalazł się przed ladą Marcon skoczył do przodu, tak jakby ktoś go popchnął. Wpdał za ladę. Wstając zaczął krzyczeć przekleństwa do osoby stojacej za nim. Tymczasem drógą ręką szybko chycił jeden z ostrych kuchennych tasaków i włożył go do kieszeni w spodniach.
To jest ostatni post Marcona w sesji. Bardzo proszę o jego zedytowanie a najlepiej jeśli się da to napisanie od nowa. Oto powody mojej decyzji:

1. Ingerencja w robotę mistrza gry - nie możesz tak po prostu wprowadzić 'zmiany na robocie' i sprowadzać wszystkich kopaczy (w tym graczy) na 'stołówkę', której nie ma. Żarcie wydają Wam z drewnianej szopy (takiej przy jakiej stał Jan w Gothicu I w Starej Kopalni. Tam dostajecie swoją miskę zupy z pełzacza).
2. Podejmowanie decyzji o zdobywaniu przedmiotów -
Cytat:
Tymczasem drógą ręką szybko chycił jeden z ostrych kuchennych tasaków i włożył go do kieszeni w spodniach
- nie może tak być
Liczę na poprawę posta.
Pozdrawiam
 
Powerslave jest offline