Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2008, 22:52   #10
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
To tak: ja wyjeżdżam jutro na 3 tygodnie - w efekcie nie będzie mnie od 6 do 26 lipca. Kiedy wrócę, chcę widzieć posty Haela i Juniora, a najlepiej i ich interakcję, omówioną np. na PW, albo gadu-gadu - bo w tym momencie ja tam nie mam nic do pisania bez Was. Czekam na to, co Wy zrobicie w kierunku... jakimkolwiek - czy odnalezienia Upiora, czy coś takiego.
Liczę, że mnie nie zawiedziecie, bo zmuszacie mnie do rozważania tak radykalnych rozwiązań jak choćby rekrutacja dodadkowa.

Pozdrawiam!
Julek
 
__________________
Et tant pis si on me dit que c'est de la folie - a partir d'aujourd'hui, je veux une autre vie!
Et tant pis si on me dit que c'est une hérésie - pour moi, la vraie vie, c'est celle que l'on choisit!
Diriad jest offline