Wątek: Ulubiony serial
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2005, 19:57   #17
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
Hm.... Generalnie rzadko oglądam seriale, ale oczywiście swoje ulubione pozycje mam, których nie sposób mi ominąc obojętnie. "Band of Brothers" i "The Sopranos" to chyba dwa które zawładnęły mną najbardziej. Bardzo też podobały mi się "ER", "Friends", oraz "X Files" - ten ostatni właśnie dlatego, w przeciwieństwie do Yarot'a chyba, że były w nim wątki poboczne rozwiązywane od A do Z w jednym odcinku. Owszem czasem tych wątków było za dużo, zwłaszcza "wprowadzenie", chyba większość pierwszego sezonu była wątkami pobocznymi. Jednak później dodawały one fajnego kolorytu serii. Jeśli chodzi o polskie seriale to "Ekstradycja", Alternatywy 4" i "Zmiennicy". Właściwie większość obecnie kręconych seriali w Polsce jest mówiąc łagodnie denna. Co do "The Lost" - bo on był chyba największą inspiracja do założenia tematu - to oglądałem odcinki trzeci i czwarty, najlepszy motyw z kolesiem który zaczął chodzić.


8)
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem