Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2004, 14:56   #4
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Trudno mi powiedzieć coś na ten temat... Jestem rocznikiem Czarnobyla - urodziłam się kilka miesięcy przed wybuchem, do tego mieszkam na Śląsku i są tego efekty - astma, alergia i inne problemy. Nie wiem czy ten wybuch ma z tym coś wspólnego, ale napewno miał swój udział w pogorszeniu się zdrowia również i Polaków (nie jestem na tyle biegła w tym temacie, ale taki wybuch jądrowy to nie byle co...). Jestem więc uprzedzona do elektrowni jądrowych z samego faktu, że taka awaria miała miejsce. Jeśli wszyscy zapewniają, że nic złego stać się nie może, bo awarie są ogromną rzadkością, to świetnie... ale nie mówią, że się nie zdarzają, a nawet jeśli, tak jak w Czarnobylu, to przez zaniedbanie ludzi. A kto da nam gwarancję, że takie zaniedbanie się nie zdarzy akurat u nas? Albo ta jedna szansa na ileśtam, że będzie awaria? Z resztą - kto wie ile w tym jest prawdy, a ile manipulacji, to już wie tylko ten, komu zależy na tej elektrowni... Przestałam już wierzyć we wszystko, co podają nam "niezawodne źródła informacji" i w to, że cokolwiek zależy od nas, maluczkich... I tak stanie się to, co stać się musi...
 
Milly jest offline