Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2008, 20:08   #123
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
A właśnie miałem się zabrać za pisanie :P miałem też parę pytań odnośnie Yona' który wydawał mi się nieco przesadzać z niektórymi uwagami, na ulicy nie koniecznie mógł ktoś zauważyć Lunę niosącą księgi, gdyż napewno miała je mocno do siebie przyciśnięte jak biegła, zabrała je więc starała się żeby nie było ich widać, ludzie byliby raczej bardziej zainteresowani atakiem na ratusz moim zdaniem, a nawet jeśli byli po drodze, to nie koniecznie na nią zwracali uwagę, to też niezbyt duże miasto bodajże. To też nie dowód, że to ona, a wątpię żeby zauważyli kilka małych plam na szacie od herbaty. No i jakby chciał mnie przepytać to zażądałbym rzucenia strefy prawdy, napewno mają zwój na składzie, w końcu to świątynia helma, boga obserwatora, więc zaklęcia wymuszające prawdę muszą mieć, i w ten sposób Aremi musiałby powiedzieć o swoim czynie
 
Qumi jest offline