Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2008, 21:37   #17
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Smile

Ja mam kilka pytań - sugestii.

1. Jeśli chodzi o imiona krasnoludzkie wymyślone przez Telomo i w ogóle wszystkie to lepiej by było gdyby imiona były bez przydomków. Zamiast Humnir Stalowy Członek wystarczy Humnir, a gracz sobie wymyśli czy to będzie Humnir Giętka Pała, a może Humnir Miodowy Wór. Przydomki mogą sobie sami gracze powymyślać.

2. Kiedy patrze na ten generator to widzę, że nie losuje on jeszcze miejsca pochodzenia. Sugeruje żeby nie iść za przykładem z podręcznika gdzie można wylosować, że się pochodzi z jakiejś anonimowej wioski rybackiej czy coś. Ja bym tam powpisywał realne miasta Imperium. Aldorf, Nuln, Middenhaim lub Marienburg.

3. Można będzie wylosować tylko profesje z podstawki czy może z innych dodatków. Na przykład profesje Skaveńskie z Dzieci Rogatego Szczura albo profesje z Bretoni z Rycerze Graala? Bo jak tak to fajnie by było. Tylko wtedy też trzeba nowe imiona i miejsca zamieszkania.

4.
Cytat:
Zaś "Ręcznie" to opcja, tworzenia posaci samemu. Sami rzucami kostkami, sami wybieramy profesję zdolności(jeżeli można), umiejętności, itd.
W opcji automatycznej też przydała by się możliwość wybranie zdolności, umiejętności czy ekwipunku jeśli mamy dwie rzeczy do wyboru.

To tyle. Mam nadzieje że moimi radami pomogę.
 
Lotar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem