Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2008, 08:18   #42
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał luiner Zobacz post

hmm... mam nadzieje ze sie nie wcinam w wasze role za bardzo... zawsze moge zostac kucharzem druzynowym :P
@Luiner Każdy z nas odgrywa swą postać, każdy z nas się z nią w jakiś sposób utożsamia... nie zabronie Ci pisac wierszem i nie zamierzam nawet tego robi. Pisz Stary będzie ciekawiej!

A jeśli moja postać w jakiś sposób będzie z Tobą konkurowała, czy będzie wręcz złośliwa (choć wcale nie mówię, że tak będzie) odgrywaj dalej swoje. Wszakże poezja, jest kapryśną kochanką , a RPG własnie na tym polega

Pozdr,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline