Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2008, 08:33   #123
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Ja opowiadam się bardzo delikatnie za wstrzymaniem sesji... choć robie to z bardzo ciężkim serduchem.

Jestem na miejscu, mogę dawać posty w miarę często (na tyle na ile udaje mi się coś naskrobać w pracy, lub jak dają dzieciaki)... ale ostatnio w zasadzie mało kto pisze cały czas...

... może więc faktycznie, niech dziewczyny pozamykają swoje sprawy z tytułami "Magazynierek", a My poczekamy na powrót reszty Takich jak My.[wniosek ten jest nieśmały i bardzo ucieszy mnie fakt kontynuacji sesji]

@ Kesji. Zero skojarzeń... dziś około południa przemówi me Maleństwo
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline