Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2008, 12:02   #43
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
No, w jednomyślnej sforze wilków mamy kota indywidualistę
Luiner, bardzo fajny wierszyk! Konkurencja dwóch bardów może wyjść całkiem fajnie! Leoncoeur, urocze posty, naprawdę fajny kot! Rijsel – err krócej się już nie dało...?XD Poopisuj trochę myśli swojej postaci, niech to będzie bardziej subiektywne, niech postać ma charakter, jak kotek

Dobra musimy omówić techniczną sprawę ataków. Na atak składa się kilka opisów: opis postawy bojowej, broni, plan ataku oraz „co chcę osiągnąć”. Zdanie „atakuję wroga” naprawdę NIC nie mówi MG ;(

Przykład; g: atakuję!
MG może mieć zupełnie inną wizję ataku niż gracz, i odpisze: atakujesz gryząc niedźwiedzia w łapę, on uderza cię drugą łapą w grzbiet, nie żyjesz.

Co innego kiedy gracz napisze: Stroszę sierść, unoszę napuszony ogon i warcząc gniewnie schylam głowę, sprężony do skoku. Obnażam białe kły ociekające śliną. Rzucam się ku wrogowi, w ostatniej chwili robię zwód odskakując w bok. Biegając wokół wroga, próbuję doskakiwać do niego w dogodnych momentach, kąsając gdzie popadnie, chcąc zmęczyć wroga i przepędzić go.
Wtedy mg może odpisać – zmęczony niedźwiedź, nie mogąc cię trafić, wycofuje się i ucieka.
I wszyscy są happy
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline