Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2008, 18:42   #7
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
- Rzuciła mnie dziewczyna - powiedział cicho Korneljusz - Nie do wiary, ciekawe czy to pierwszy raz
Kornel roześmiał się, nie wiedział do końca czemu tak zareagował, właściwie powinno być mu przykro, jakąś jednak nie potrafił. Chociaż uzmysłowił sobie że naprawdę coś musi być nie tak. Nie pamiętać swojej dziewczyny. Chyba nie zostało to spowodowane wyłącznie alkoholem. Chociaż z drugiej strony czuł się całkiem nieźle, pomijając kaca. Jakąś dziwnie lekko, spokojnie. Ubrał się w coś... czystego, po czym wyszedł z domu. Udał się do kawiarni, zamówił kawę i zestaw śniadaniowy składający się z jajek sadzonych i dwóch bułeczek posmarowanych masłem. Na szczęście miał przy sobie pieniądze. Zapłacił za posiłek. Powoli dochodził do siebie. Ból głowy już niemalże całkowicie ustąpił.
- Ciekawe czy palę - zadał sobie pytanie. po czym wzruszył ramionami - Trzeba to sprawdzić
Po paru chwilach znajdował się już w sklepie w którym zaopatrzył się w paczkę Marlboro czerwonych &100 i zapalniczkę. Wyciągną z paczki pierwszego papierosa. Odpalił go, Zaciągną się parę razy, nic się nie działo, nie kaszlał, wciąż mógł oddychać.
- Wiec jednak palę - uśmiechną się. - No chyba czas by sie czegoś o sobie dowiedzieć
Poszperał w kieszeniach poszukując czegoś co mogłoby mu podpowiedzieć kim był przed utratą pamięci. Może odnajdzie jakieś wskazówki dotyczące rodziny., lub pracy. To mogłoby pomóc.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.

Ostatnio edytowane przez Mizuichi : 12-07-2008 o 00:30.
Mizuichi jest offline