Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2008, 22:40   #101
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Eee. Chyba masz rację. Jestem ciut, ciut zmęczony, mogło mi się pokiełbasić. No cóż. Mam nadzieję, że to nie wyłazi z moich postów.

Ale żeby nie było, że było bezpodstawnie zupełnie:
Cytat:
Na północy zakończyła się właśnie jedna z najsroższych zim, która nie jednego doprowadziła do głodowej śmierci. Drogi stały się bardzo niebezpieczne bo pełno na nich rabusiów wszelkiej maści czy polujących na nieostrożnych podróżników wilków.
Żeby było uczciwie, przyznam, że poprzedzone toto było takim oto zdaniem:
Cytat:
Co do fabuły to chciałbym zaznaczyć iż akcja przygody toczyć się będzie w roku 2770 III ery świata.
I tu wychodzi moja ignorancja, bo przyznam, że nie orientuję się chronologi Śródziemia (albo i całego uniwersum tolkiena) co do roku. Hm Hm. A fakt, że post czy dwa dalej stało:
Cytat:
Północ: Sroga zima, która przypadła na lata 2758-59 przyczyniła się do wielu zgonów w Eriadorze.
jakoś umknął mojej pamięci. No cóż, tamto "właśnie" wypaczyło moje pojmowanie chyba, a w każdym razie pamięć. To musiało być bardzo silne "właśnie". Mój błąd.
 
Betterman jest offline