Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2008, 23:41   #13
PonuryByk
 
PonuryByk's Avatar
 
Reputacja: 1 PonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodnie
(...)kroczÄ…ce w rozwartym szeregu(...)

Ot po prostu jest to szereg nie aż tak zwarty, jak zwarty szereg nie widziałeś(aś) filmu terminator ? o taki szereg właśnie mi chodziło i wcale nie musiał to być żaden szyk bojowy.

Do rzeczy... wrzucanie wszelkich możliwych ras i dziwactw nie ma rzeczywiście sensu i mija się z celem. A celem jest wrzucanie tylko takich ras, które są humanoidalne, myślące, grywalne i nie można ich kompletnie podpiąć pod te, które już wymieniłem.

Yarot: Serdecznie dziękuję. Przyda się na 99%.

Nawet już się przydało. To czego szukam jest naprawdę oczywiste. Dzięki pierwszemu linkowi znalazłem na przykład Syrenę. Nie mogę zrozumieć dlaczego do tej pory nie mam takiego szablonu.
 

Ostatnio edytowane przez PonuryByk : 10-07-2008 o 00:00.
PonuryByk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem