Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2008, 00:07   #10
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Dziecko, jestem ojcem, mam syna i... i o nim nie pamiętam. Wiec tamta kobieta. chwileczkę jak ona miała na imię Clarys, Clear nie to nie to... już wiem Carla jest najprawdopodobniej moją żoną - Potok myśli niczym wzburzane fale oceanu szalały po umyśle Kornela.
Był całkowicie zszokowany, stał przez dobre dziesięć minut bez ruchu, w pewnym momencie nawet przeszło mu przez myśl że zapomniał oddychać, jednak tą możliwość szybko wykluczył, pewnie już by się przewrócił. Chociaż to rozwiązanie wydawało się całkiem kuszące, solidne uderzenie w głowę mógłby przywrócić wspomnienia.
Pewnie nie układało się między nami zbyt dobrze, ta scenka wyglądała dość poważnie - pomyślał - Chyba jednak wypadałoby coś zrobić, skoro był tu m... mój syn, musi mieszkać z matką gdzieś niedaleko Korneljusz zaczął chodzić od sklepu do sklepu, pytał sprzedawców czy go nie znają, czy nie robił tu kiedyś zakupów. Zależało mu na jakiejkolwiek informacji. Gdy wychodził z antykwariatu, poczuł nagłe ukucie w sercu, dziwna pustka, smutek i przede wszystkim ogromne poczucie winy. Chciał odnaleźć żonę, wszystko jej wyjaśnić. Właśnie wyjaśnić, tylko co wyjaśniać.
- Kochanie wybacz ale cię nie pamiętam straciłem pamięć - powiedział sobie w myślach.
Miał dziwne przeczucie że by nie uwierzyła, a nawet jeśli to co dalej. Nagle zaczął płakać.
Ciekawe, czy przed utratą pamięci w takiej sytuacji też zacząłbym płakać.
Po pewnym czasie uspokoił się. Łzy przestały spływać Kornelowi po policzkach. Ruszył dalej, mając nadzieję że w którymś z kolejnych sklepów ktoś go rozpozna.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline