Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2008, 18:18   #23
joozio
 
Reputacja: 1 joozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Lotar Zobacz post
Jak chcesz mogę ci pomóc bo tak się składa że mam prawie wszystkie dodatki.
Byłoby świetnie. Mam nadzieję że masz jakiś komunikator? Typu śmieciarskie GG albo dobrego Skypa. Bardzo by było to pomocne.

Co do arfetaktów...To nie będzie tworzyło tylko magicznych...szybki item zawsze może się przydać.

Co do profesji...Może nie jestem najwyżyszych lotów programistą ale funkcje if i case of znam...spokojnie moge przypisywać miejscowości do profesjij i uważam to za niezły pomysł.

Co do błędu ortograficznego...Dzięki,czasem siedze do późna i mi głowa źle pracuje, zresztą moja ortografia jest porażająca

Co do losowania statów...Tak już ten błąd wyłapałem, i to naprawiam, w tej wersji jeszcze nie uwzględniam zdolności/umijejętności.

Co do imion...To jest jak worek bez dna można wpakować nieskączną ilość

Co do waszych postów...Dzięki bardzo, jak na razie super mi pomagacie, dzięki.

Wróciłem z urlopu, więc prace znów ruszą pełną parą, mam nadzieję że Lotar tam mi urzyczy wiedzy z dodatków, i będzie coraz więcej pomysłów.

Błędy poprawione. Ide dalej do przodu..
Oto wersja poprawiona...Generator
 

Ostatnio edytowane przez joozio : 11-07-2008 o 10:34.
joozio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem