Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2005, 22:50   #22
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
Na początku przepraszam że tematu jeszcze nie ma, ale miałem dziś trochę zajęty dzień, z kobietą której nigdy nie odmawiam . W tej chwili wysłałem PW z zaproszeniami do jurorów na pierwszą odsłonę konkursu, zaraz jak dostanę odpowiedzi, temat zostanie otwarty.


Cytat:
Napisał Say
Mi ten konkurs pasuje troche do 'Kurfa skarbów" bo ostatecznie mozna z niego sciągnąć będzie sobie różne grafiki; ew "Muzyka, lit..." bo mi sie ze sztuką kojarzy...

Tak też się stanie, temat otworzymy w kuferku. Dla wygody jurorów proszę dodawać tam obrazki jako [img]. Po określonym czasie temat będzie zamykany, a po rozwiązaniu konkursu kasowany. Dodatkowo otwarty zostanie jeszcze temat podsumowujący, w którym posty ukazywać się będą co miesiąc. Tam znajdą się linki do trzech zwycięskich prac umieszczonych w naszej galerii, oraz do reszty prac zgłoszonych w tym miesiącu.


8)
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline