Wątek: [sesja] Reunion
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2008, 10:01   #6
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Stinerr
-Kamień z serca mi spadł - powiedział kowal i wszedł do kuźni, po czym wyszedł z zawiniątkiem - Oto on... A poczekaj jeszcze. Mam do ciebie bardziej osobistą prośbę... Słyszałem, że żonie może pomóc pewna roślina, wygląda jak lilia wodna, tyle, że jest niebieska.... Rośnie gdzieś na polanie na zachód od miasta. Zerwałbyś jeden kwiat dla mnie?

Shaleen
Mężczyzna z uśmiechem zatarł ręce.
-Świetnie! Lord Brandar, nasza ofiara, jutro w południe będzie na placu głównym. Nie będę ci go opisywać, nikt w mieście nie chodzi w szatach ze złotych nici więc łatwo go poznasz. Bal jest za trzy dni, do tego czasu musisz go sobie owinąć w okół palca. Juto o 20.00 będę na ciebie czekać tu przed budynkiem, opowiesz mi jak jak ci poszło - powiedział i wyszedł.

Hanae
Rabusie widząc ciebie zaczęli się śmiać. Przy dziewczynie było ich 4 więc nie tak źle...
-Chcesz walczyć? - zachrypiał jeden z nich.
-No to chłopaki wychodźcie, szykuje się niezła zabawa! - zawołał inny i z lasu wyszło jeszcze pięciu złodziejaszków.
-W tej sytuacji raczej nie dasz sobie rady. - usłyszałaś znajomy głos. Obok ciebie staną Kino i jakiś chłopak. - To jest Zinn, siostrzeniec Asamy, jakimś cudem przyszedł inną drogą... Ale tym rabusiom przyda się nauczka. - powiedział i wyciągnął swój kij. Zinn poprawił rękawiczki. Zaczęła się walka.

Akihito
Czekałeś jeszcze długo na jakikolwiek ruch jeziora. Przyszła noc, piękna, księżycowa. Zerwał się wiatr, woda zaczęła bulgotać i ze środka jeziora wyłoniła się postać kobiety.
-Znowu się spotykamy, szamanie. Czy i tym razem jesteś gotowy na porażkę?
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline