Wątek: [sesja] Reunion
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2008, 13:36   #7
Fehu
 
Fehu's Avatar
 
Reputacja: 1 Fehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodze
Shaleen wysłuchała uważnie instrukcji zleceniodawcy, po czym przytaknęła mu powoli.
- Rozumiem. Zatem oczekuj mnie dzisiejszego wieczora - powiedziała niezbyt głośno na odchodne i wolnym krokiem ruszyła w stronę centrum miasta.
Shaleen doskonale wiedziała, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Wiedziała również, że w jej skąpych ciuszkach nie wyda się bogatemu magnatowi osobą szczerą. Postanowiła więc poszukać jakiegoś sklepu z dobrą odzieżą, godną szlachty. Ważnym jednak było, aby sprzedawca był mężczyzną. Gdy wreszcie udało jej się odnaleźć takowy sklep, weszła do środka i zaczęła leniwie przeglądać się w lustrze, zmysłowo wymacując sobie talię i uda dłońmi.
- Jakaż suknia by na mnie pasowała? - zastanawiała się na głos, mówiąc lekko uwodzicielskim tonem.
Wreszcie spojrzała na ekspedienta:
- Czy mógłby mi pan pomóc? Potrzebuję sukni na bal królewski...
 
Fehu jest offline