Wątek: Anahuac
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2008, 14:45   #5
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
No dobra, takim najbardziej charakterystycznym dla mnie przykładem tego pomieszania są opisy awansu i generalnie sam podział ma poziomy. Oczywiście mogę się mylić i może to wynikać z mojej ignorancji (przyznaję się, przyznaję). Złapiesz jeńca - awansujesz. Hm. Może i tak było. Ale mnie to razi.
A skoro przy mojej wrażliwości jesteśmy, to mógłbyś też zwrócić uwagę na "obsydianowe kawałki" i "rączkę". Hm hm. No i czas nie zawsze jednak się zgadza.
 
Betterman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem