Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2005, 17:29   #1
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Autorskie systemy: Spis, warsztat, nibykonkurs

Znalazłem pewną ciekawą stronę o tematyce ww.
Forum Autorek
Ściśle mówiąć jest to forum skupiające brać RPG którzy są kreatywni na tyle by pisać nowe systemiki. No dobra Ja tez tam jestem 8) .
Znajdziecie tam porady jak pisać, w czym pisać, o czym pisać. I oczywiście ludzi którzy odpowiedzą na każde :P wasze pytanie.
[glow=red:aa6727c568]Chyba.[/glow:aa6727c568]
Co 2 tygodnie odbywają się tam konkrusy na autorkę.
konkurs nazywa się "Nibykonkurs - autorka w tydzień" co wskazuje na charakter tego konkursu tzn. liczy się pomysł, w koncu kto zrobił coś legendarnego w tydzień.
Mineły już 2 edycje konkursu
[Edycja 1] Biografia, Małpy, Zamek [4 prace]
[Edycja 2] Watykan, szaleni naukowcy, terraformowanie [6 prac]
[Edycja 3] Kabała - Dzieci - II Wojna Światowa [Brak prac :P]
[Edycja 4]Kto wie jaki będzie temat? Za niedługo odbędzie się glosowanie, w którym może uczestniczyć każdy zarejestrowany.

Nibykonkurs polega na wymyśleniu i napisaniu autorki której tematyka musi zawierać 2 z 3 wymienionych wyrazów.
Prace są opublikowane na stronie Wieży Snów
Opisywane są zaś na stronie Gobas
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem