Wątek: Enneagram
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2008, 20:53   #33
Rainrir
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputację
Nonono, ja też powiem, że ten test bardzo mi się spodobał, bardzo trafny.

"Jedynka ze skrzydłem dziewięć: 1w9 - "Idealista"

Jedynka z tym skrzydłem ma podobną do dziewiątki aurę spokoju, choć nadal możliwe są u niej wybuchy gniewu.
(prawda)
Często jest introwertyczna i sprawia wrażenie nieobecnej zupełnie jak piątka.
(prawda)
Ma tendencję do tworzenia zasad, które rzadko zadowalają innych, ale to też jest jej siła.
(kurcze, prawda)
Gdy jedynka jest zdrowa, może obiektywnie patrzeć na świat, jest spokojna i powściągliwa w swoich ocenach.
(tak samo)
W ubiorze często jest bardzo tradycyjna i konserwatywna. Wiele jedynek z tym skrzydłem preferuje ubranie funkcjonalne i odpowiednie do okazji, ale niczym się nie wyróżniające.
(i tu racja)
Gdy jest w stresie, może mieć zbyt wysokie oczekiwania, wymagać od innych rzeczy, które nie są możliwe do realizacji przez przeciętną osobę.
(no, przez przeciętną osobę? aż tak źle nie jest )
Może okazywać polityczne i socjalne opinie, które są logiczne ale bardzo rygorystyczne i całkowicie pozbawione współczucia lub jakichkolwiek innych ludzkich emocji.
(poza pozbawieniem ludzkich emocji, to prawda, logika i lekka rygorystyka w parze)
Najważniejsze stają się zasady, nie zależnie jakim kosztem. Jedynka może być bezlitosna i nieświadomie okrutna.
( )

Słynne jedynki ze skrzydłem dziewięć: Harisson Ford, Gorge Bernard Shaw, Michael Dukakis, Katherine Hepburn, Judie Foster, George Harrison ."

(Gorge (Harrison) Ford) ; Dukakis wprost z Boston Masaczjusets, normalnie nie wiem co powiedzieć, jestem zaskoczony
 
Rainrir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem