Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2008, 09:55   #7
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
oj oj nie gorączkuj się - tutaj jest dwóch lastinowych tetryków ja mam często prace w weekendy a merill z tego co wiem robi prace inżynierską to trochę to trwa. od razu pisałem ze nie będę banował ani wywalał z sesji za wolne odpisywanie.
Merill napisze ok. 16.07 - SESJA ŻYJE JAK NAJBARDZIEJ - ale to jak na razie wygląda na tą sesję z rodzaju "dzielnie pełzających do przodu" Zresztą co sie dziwić jak pod egidą pełzacza

Żartuję oczywiście - nie martw się sesja jest cały czas aktywna- wątpię by jednak kiedykolwiek należała do tych z rodzaju piszemy posta dziennie. Jeśli chcecie mogę I maćkowi i Tobie Idrith odpisać, bo jak na razie wszystkie postacie i tak się nie spotkały.
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline