Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2008, 16:08   #1463
Nagash Hex
 
Nagash Hex's Avatar
 
Reputacja: 1 Nagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumnyNagash Hex ma z czego być dumny
Witam.
Już jakis czas przebywan na LI i postanowiłem tutaj zostac na stałe. Dlatego sądzę, że czas na małe powitanie i kilka słów o sobie.
Nazywam się Kacper i jestem 17-letnim (prawie) uczniem LO. W ww. placówce lubie jedynie biologie i chemię, a na takie przedmioty jak fiza, czy geo mam uczulenie . Uwielbiam słuchac muzyki, głównie metalu, a moje ulubione grupy to System of a Down, Slipknot, Rammstein i wiele wiele innych. Swoją przygodę z RPG zacząłem już 5 lat temu, aczkolwiek portalami online interesuje się dopiero od 2 lat. Jak kilka osób tutaj na LI trafiłem z upadłego już forum SS. Moje ulubione systemy to D&D, WoD oraz Neuroshima. Poza tym bardzo lubie grac w autorskie gry. Mam nadzieję, że LI będzie wciąż rosło w siłę, a ludzią tutaj będzie żyła się jeszcze bardziej dostatnie
Pozdrawiam wszystkich i liczę, że będzie się nam razem miło grało.
 
__________________
One last song
I want to give this world
Before it's gone
One last song
Nagash Hex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem