Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2008, 18:16   #101
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Dziękuję Gamerko za powiadomienie o moich problemach Spisałaś się na medal!

Uwaga - masspost:
Niestety wciąż jestem odcięta od netu, jak już niektórzy wiedzą i trudno jest mi powiedzieć kiedy moje męczarnie się skończą. Obecnie użeram się z jedynymi w okolicy dostawcami internetu, którzy umawiali się ze mną już kilkakrotnie i nie przyjechali podłączyć tego cholernego netu. Już nie wspomnę, że odbierają telefon raz na kilka dni, obiecują a potem i tak nic z tego. Ostatni termin wyznaczyli na jutro i jeśli nie przyjadą, to wtedy ja wybiorę się do gminy na skargę (net jest z funduszy unijnych, więc podłączyć muszą). Może to coś da. Nie wiem tak na dobrą sprawę kiedy będę online, modlę się, żeby tym razem mnie nie olali drodzy panowie monterzy i przyjechali jutro, bo jak nie to się chyba wścieknę!!! W najgorszym wypadku, jeśli faktycznie wisi nade mną klątwa, to online wrócę dopiero we wrześniu... Ale nawet nie chcę o tym myśleć!

Trzymajcie więc kciuki i przepraszam, że tak wyszło. Mam nadzieję, że sesjom to nie zaszkodzi i po moim (oby jak najszybszym) powrocie ruszymy do przodu z kopyta Kochu kochu dla Was wszystkich!
 
Milly jest offline