Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2008, 18:19   #2
Piiiink
Banned
 
Reputacja: 1 Piiiink nie jest za bardzo znany
Pierwszy post napisany
Mam pytanie: Nasze postaci "przyjechały" do tego miejsca gdzie aktualnie sie znajdują. Czy w związku z tym mam założyć że mają konie? Jeśli tak to czy możemy sobie wybrać ich maść, płeć i bo ja wiem charakter?

Nie udało mi się zawrzeć w poście dokładnego opisu wyglądu mojej postaci a jestem pewna że członkowie drużyny mimo iż nie wiele o sobie wiedzą to zdążyli się już dokładnie sobie przyjrzeć dlatego opis wyglądu Ann zamieszczam tutaj. (Mam nadzieje że to nie narusza zasad gry)

Pulchna sprawiająca wrażenie małej (mimo iż w istocie ma 170cm wzrostu) kobietka, o bardzo jasnej skórze całej pokrytej piegami. Sympatyczna pyzata buzia o kształtnych różowych ustach i nieco zadartym nosku. Kiedy się śmieje a robi to często w jej policzkach pojawiają się dołeczki. Na świat patrzy bystrymi intensywnie zielonymi oczami w których pełgają wesołe iskierki. Uwagę przyciąga też intensywnie ruda czupryna niesfornych kręconych włosów. Gdy przyjrzeć się odrobinę dokładniej dostrzega się pokryte zrogowaciałą skórą dłonie o krótkich postrzępionych paznokciach oraz zdecydowanie i siłę w jej ruchach.
 
Piiiink jest offline