Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2008, 14:34   #1465
Soth
 
Soth's Avatar
 
Reputacja: 1 Soth ma wspaniałą przyszłośćSoth ma wspaniałą przyszłośćSoth ma wspaniałą przyszłośćSoth ma wspaniałą przyszłośćSoth ma wspaniałą przyszłośćSoth ma wspaniałą przyszłośćSoth ma wspaniałą przyszłośćSoth ma wspaniałą przyszłośćSoth ma wspaniałą przyszłośćSoth ma wspaniałą przyszłośćSoth ma wspaniałą przyszłość
Ave załoga. Zarejestrowany jestem juz od dość dawna ale nie bardzo miałem wenę ażeby coś napisać, koncentrowałem sie więc na czytaniu.
Z Rpg mam do czynienia od baaaardzo dawna (kilkanaście lat) z dłuugą przerwą w ostatnim czasie ( jednak nie taką całkowitą ale powoli powracam do starego hobby (także pod wpływem lektury lastinn).
Mieszkam w Warszawie a moim pierwszym systemem był stareńki Warhammer, potem Cyberpunk, D&D, Neuroshima 1, Monastyr i parę innych.
Mam nadzieję, że lastinn da mi mozliwość powrotu do starych zainteresowań mimo, że czas jakim dysponuję skurczył się znacznie w stosunku do czasów gdy grać zaczynałem.
Ok łapie się na przynudzaniu (ehhh starość nie radość .... innymi słowy witajcie
 
__________________
"Im The Lord the Master of the sword..."
Mówcie mi 28dni
Postapokaliptyczne Mazowsze
Soth jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem