Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2008, 20:43   #6
dreamwalker
 
dreamwalker's Avatar
 
Reputacja: 1 dreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetny
No mogę pb zwiększyć do 32, jeśli tak bardzo Wam zależy, choć to i tak nie ma wiekszego znaczenia na poziomach epickich.

Co do podręczników - nie korzystam i już. Ostatnio cała moja 36GB kolekcja pdfów poszła do kosza i obiecałem sobie nie korzystać z nielegalnych źródeł.

Co do "pewniaków" - radziłbym poszukać czy w excerptach na stronie wizardsów nie ma akurat tych rzeczy.

Ja np kiedys znalazłem te atuty ascetic *

Co do przedmiotów - będziecie je powoli znajdywać. Właściwie mogła by być to sesja dla niskolevelowców, którzy przecenili swoje siły, ale z epikami będzie ciekawiej. Już nie ma szans żeby zabił ich pierwszy lepszy potworek a i większe mają możliwości zarówno mechaniczne jak i fabularne.

Spodziewam się długich i ciekawych kart postaci ponieważ zostaną one bezwzględnie wykorzystane w trakcie sesji. *SPOILER* Odkryjecie, że kula w jakiś nieznany sposób zmienia się w zależności od właścicieli *SPOILER*

Musicie to zrozumieć, że to nie jest sesja jak każda inna. Człowiek próbuje wysilić się na jakąś oryginalność, ciekawe podejście do sprawy.
A wy zachowujecie się tak jakbym miał wystawić przeciwko Wam całe hordy piekieł mimo że nie macie przedmiotów.

Trochę wzajemnego zaufania!
 
__________________
Światło dzieli od ciemności
Czasem tylko mały krok -
Wskazać można tych z jasności,
Innych nadal skrywa mrok.

Ostatnio edytowane przez dreamwalker : 16-07-2008 o 20:46.
dreamwalker jest offline