Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2008, 23:18   #11
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Już udzielam odpowiedzi. Zacznę od tego, że grając w Mroczne Wieki wolę używać przydomków klanów niż ich nazw. Powiedzmy sobie szczerze o ile nazwy klanów wzięte od ich założycieli brzmią sensownie, to Torreador w wiekach średnich brzmi równie obco co samolot odrzutowy... Cóż uroki Old WoDa ( nie śmiać się Zapataszura )

Drogi Vincencie zacząłeś bardzo ładnie, ale potem już było gorzej z czytaniem ze zrozumieniem... Więc jeszcze raz, postaram się wszystko maksymalnie uprościć i wyklarować.

Gracze wezmą udział w przygodzie rozgrywającej się na ziemiach, którymi włada stary, wredny Tzimisce. Tu odwołuję się do Waszej wiedzy na temat tego klanu. Petr z pewnością nie jest gospodarzem, który zaprosi Was na podwieczorek przy herbatce. Podałam dwie możliwości stworzenia postaci. Jedną prostszą, wcielenie się w opisane przeze mnie klany, postacie co automatycznie klasyfikuje gracza/graczkę jako sługę Tzimisca. Drugą dla osób, które mają inną koncepcję na postać. Muszą one napisać w historii w jaki sposób i z jakich powodów ich bohater trafił na dwór, ziemie Diabła ze Strachova. Ile tam przebywa zależy od gracza i jego konceptu... przecież nie będę Wam podawać gotowych rozwiązań! Kochani to nie warsztaty. Mam nadzieję Vincent, że rozwiałam Twoje wątpliwości .

Co do pytań Echidny... trochę mnie dziwią ale postaram się na nie odpowiedzieć, wiadomo, każdy ma swoje potrzeby przy tworzeniu postaci...
Co do pierwszej części myślę, że to co napisałam powyżej wystarczy Dalej profesja?! nie za bardzo rozumiem... to kim była Twoja postać za życia i kim jest obecnie , przynajmniej według mnie, jest zdeterminowane przez klan, który wybierzesz. Choć tu też możliwe są różne wariacje, wynikające z głębokich, mrocznych i zakręconych umysłów niektórych graczy Wszystko zależy od historii, czy będzie ciekawa i sensowna. Ja jestem otwarta na propozycje. Napisałam już wcześniej, że na dworze oprócz Petra są jeszcze tylko dwa wampiry - jego dzieci. Płci, wieku celowo nie podawałam, żeby gracze mogli swobodnie zaadaptować postacie. Żonę pewnie Petr ma ... ale co to za żona Jeszcze raz napisze, żeby nie było wątpliwości Petr ze Strachova jest Tzimisce. Sesja w zamyśle autorki ma być wyważona. Ma łączyć w sobie elementy intryg i podchodów z fizycznym rozwiązywaniem niektórych kwestii. Dlatego w drożynie mile widziane są postacie tzw. "socjalne" jak i "fizyczne".

Mam nadzieję, że odpowiedziałam wyczerpująco na Wasze pytania, jeśli nie ... cóż dalej służę wyjaśnieniami.

Pozdrawiam Migdał

Ps. Werna oczywiście, że możesz!
 
__________________
Zagrypiona...dogorywajÄ…ca:(

Ostatnio edytowane przez Milly : 19-07-2008 o 20:21. Powód: Ortografia
MigdaelETher jest offline