Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2008, 13:45   #82
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Ok., techniczne coś co wyszło w tzw. Praniu
Zawsze kiedy MG da post [zwłaszcza z gwiazdkami ***] możesz napisać że zrobiłeś coś tam zanim zrobiłeś to co dalej [zwłaszcza po gwiazdkach ***] opisał MG. Więc skoro MG napisał np. że odeszliście od sarny i poszliście do miasta, możesz spokojnie napisać ze zanim poszedłeś zjadłeś sarnę [lol całą ]. Nie ma czasem po prostu sensu żeby przeciągać akcję na tak błahe sprawy jak post gracza z textem "jem sarnę i czekam co dalej".

Gah gah Blacker... kapłanem… Bla… [nosebleed] ...O_o’ [stara się opanować] Normalnie jak dostałam KP było ze mną dobrze, ale po tym poście po prostu cos we mnie pękło... [Blacker wypowiadający słowo: „Boże” ]. Terapię potrzebuję, terapię ;(

Rijsel, a ty wiesz, że Altairuś nie ma jednego palca żeby władać tym ukrytym ostrzem? XD [evil grin].

Co do drowów – tak, jak Kejsi mówi ^^’
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline