Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2005, 14:49   #1
GalopująceWidły
 
Reputacja: 1 GalopująceWidły ma wyłączoną reputację
[Shadowkeep RPG] "Pora wyjść z cienia twierdzy" :)

Dobra. Próbuję po raz drugi [po "śmierci" (niestety) sesji Nieboraków]. Wszystkich chcących zapoznać się z systemem zapraszam na www.hex.glt.pl , a wszystkich chętnych do zapoznania się z widłami zapraszam do stodoły. Dobra, to ostatnie to był dżołk. Taki dowcip.


[kom:0f1cc41a6a="Milly"]Więcej inwencji twórczej. Napisz podstawowe informacje o sesji, ilu graczy potrzebujesz, na czym będzie się opierać przygoda, jaki styl preferujesz etc. Z tej rekrutacji doprawdy nic nie wynika. Edytujemy [/kom:0f1cc41a6a]

[ Dodano: 2005-11-17, 15:20 ]
Dobra, sorry zapomłem. Przesadzam z malinówką ostatnio Graczy 3-4 Więcej nie. Bo na tylu się wychowywałem :P Przygoda się będzie opierać na podpórce i w większości na mojej inwecji (ciekawe na czym jescze się może opierać?). Styl. hmm tu mnie zagiąłeś. a widły ciężko zgiąć żeby ich nie złamać.

[kom:0f1cc41a6a="Milly"]Z racji mojej przynależności do szlachetniejszej płci byłabym Ci wdzięczna, gdybyś pisał o mnie w rodzaju żeńskim Chcesz przykład idealnie zrobionej rekrutacji? Spójrz na tą: http://www.lastinn.info/viewtopic.php?t=1636 - o coś takiego mi chodziło. Ale ciesze się, że się poprawiłeś [/kom:0f1cc41a6a]

[ Dodano: 2005-11-18, 13:40 ]
Sorki za tą płeć ale nie domyśliłem się z ksywki.

[ Dodano: 2005-11-18, 14:28 ]
Gwoli ścisłości: oczekuję w miarę możliwości kart postaci. Rzuty kostką będę wykonywał na forum po uprzednim podaniu do wiadomości stopnia trudności. To już chyba wszystko.
 
__________________
"Mijanie się z celem mija się z celem"

galopujące_widły
GalopująceWidły jest offline