Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2008, 13:08   #19
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Ikoik Zobacz post
Bardzo przepraszam, ale, jak powiedział Betterman, prehistoria to nie tylko "Urgaaach!", a żeby zrobić ciekawą sesję, to postaci w niej występujące muszą być w miarę inteligentne. Nie wyobrarzam sobie faceta biegającego z maczugą i tłukącego wszystko wokoło, który nie odmienia czasowników(wiem, że to stereotyp, ale co tam), jako postaci
do poważnego RPG-a.
A ja muszę przyznać, że jak najbardziej sobie wyobrażam. Chociaż faktycznie lepiej by było, gdyby miał trochę bardziej wygadane towarzystwo. Jak już pisałem, nie mam nic do klasycznego barbarzyńcy, he he.

A skoro przy gadaniu jesteśmy, to co prawda neandertalczyk miał taką fizyczną możliwość, ale czy z niej korzystał, to kto go tam wie. A on przecież nie był pierwszy na świecie (nie w kwestii gadania, tylko tak w ogóle).
Ale jak już wyżej pisałem, nie ma przymusu sięgać aż tak daleko.
 
Betterman jest offline