WÄ…tek: PoczÄ…tek...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2005, 14:18   #23
Azazel
 
Reputacja: 1 Azazel ma wyłączoną reputację
Kto was wkręcił w RPG?

Było już o tym jak zagościliście na naszym forum. Pora na pytanie natury egzystencjonalnej: Dlaczego jesteście na forum? Skoro jesteście z Last Inn, to interesujecie się grami RPG. Jak zaraziliście się tym bakcylem? Zamieszczajcie swoje historie!!! Ja zaczne...
W pierwszej klasie gimnazjum (jestem w pierwszej liceum) spotkałem nowych kolegów, którzy przerwy spędziali rzucając dziwnymi kostkami. "Gramy w RPGa" ja to zwykli mawiać. Było to dla mnie zjawisko nowe. Po pół roku (mniej więcej) sam zacząłem spędzać przerwy w ten sposób.
Przebrnęliśmy wspólnie przez wiele systemów (m.in. Warhammer, L5K, DnD, Neuroshima i wreszcie Wampir), niektóre spodobały nam się bardziej, inne mniej. Jednak najpiękniejsze było to, że zbieraliśmy się razem w przyjaznej atosferze, by miło spędzić czas.
Zostało mi do dziś. Zostałem MG, chociaż dalej (o ile mam możliwość) lubię pograć jako gracz. Może mniej czasu poświęcamy grze na przerwach, ale staramy się raz w miesiącu spotkać na sesji u kogoś. Piękna rzecz. I choć RPG on-line nie jest złe (szczególnie Last Inn ), wszystkim, którzy nie mieli okazji polecam prawdziwą sesję "na żywo". Dobrze zrobiona jest niezapomnianym przeżyciem. Piękna rzecz...
 
__________________
Następnie Aaron rzuci losy o dwa kozły, jeden los dla Pana, drugi dla Azazela. Kozła wylosowanego dla Azazela postawi żywego przed Panem, aby dokonać na nim przebłagania, a potem wypędzić go dla Azazela na pustynię.
/Kp 16;8,10/
Azazel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem