Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2008, 11:02   #5
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
1. Wieś nazywa się Benesburg i mieszkańcy żyją z uprawiania pszenicy, żyta i kukurydzy. Co do Reiklandu niestety ja zawsze coś pominę.
2. Z częstotliwością planuje dwa, trzy na tydzień. Tradycyjnie, jeżeli gracze wcześniej odpiszą lub wymaga tego sytuacja (jeden gracz rozmawia z BN) będę pisał częściej. Oczywiście możemy to negocjować np. większość graczy będzie wolała raz w tygodniu.
3. Na wynik starcia będą miały wpływ następujące czynniki:
-umiejętności danej postaci i umiejętności przeciwnika (raczej podczas walki z czarnym orkiem większe szanse będzie miał rycerz niż chłop)
-to jak dany postać pisze (co nie znaczy dużo a dobrze, np. jeżeli rycerz z powyższego przykładu pisze posty jednolinnikowe i nie gra według charakteru może zginąć w walce z goblinem, każdy ma czasem pecha, podobnie chłop może pokonać orka bo miał szczęście)
-realizm (jeżeli sam się rzucisz na dziesięciu orków zginiesz)
-no i wszelkiego rodzaju pomniejsze czynniki
4. Może to być postać z górnych warstw społecznych, może to być też zwykły awanturnik, warunkiem jest to, że musi chcieć pomóc tej wiosce (najemnik dla którego liczy się tylko kasa i który pali, morduje i gwałci w dowolnej kolejności odpada)
5. Nie ma w granicach rozsądku (tzn nie przyjmę skavena czy mutka ale wszystkie rasy "normalne" są dostępne).
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline